מכרזים

מכרזים

מחפשים הזדמנויות חדשות להתפתח ולהרחיב את הפעילות העסקית שלכם, להיכנס לזירה חדשה, מעניינת ומאתגרת שטרם התנסיתם בה קודם לכן? למצוא אפיק חדש למשיכת לקוחות פוטנציאליים חדשים? זה המקום בשבילכם. כאן תמצאו מאגר איכותי של מכרזים המפורסמים על ידי גופים ממשלתיים ומוסדיים בישראל, מפולח ומסונן על פי תחומים, גורם מפרסם ותאריך הגשה.

הדרך לזכייה המיוחלת במכרז מלווה בלא מעט מכשולים בירוקרטיים. אנו בלשכת המסחר תל אביב והמרכז, כאן כדי לתרום מהידע והניסיון שלנו כדי לאפשר לבעלי עסקים רבים ככל שניתן להתקדם ולמנף את עצמם לפלטפורמה החשובה הזו. אנו מלווים את בעלי העסקים, חברי הלשכה יד ביד, בעודם מפלסים את דרכם בתוך עולם המכרזים הגדול, הרחב והמורכב.

אנו מסייעים להם למצוא את הדרך עם מומחים מטעם יפעת רדאר, כלים ושירותים חיוניים, כגון: בדיקת דרישות סף וקריטריונים למכרזים שונים, סיוע בהכנת מסמכים הדרושים לתהליך, בניית הצעות מחיר במיוחד למרכז והגשה סופית של מכלול המשתנים הנחוצים להגשת מועמדות למכרז, בהתאם לתנאיו ודרישותיו הייחודיים.

לפרטים על שירות המלווה עסקים בהתמודדות עם עולם המכרזים ניתן למצוא בעמוד ליווי אישי בהגשת מועמדות למכרזים. בנוסף, ניתן לקבל מכרזים בהתאמה אישית אחת לשבוע במייל האישי באמצעות שירות ה- ChamberNet.

לכניסה לרשימת התחומים עליהם ניתן לקבל מכרזים בתדירות שבועית לפי בחירה לחץ כאן.

המאגר כולל מכרזים שלשכת המסחר מצאה לנכון להציגם, בהתאם לצרכי החברים בלשכה, ואין הוא נועד לכלול את כלל המכרזים המפורסמים בכל תחום בכל רגע נתון. אין לראות במאגר זה משום סקירה ממצה של כלל האפשרויות.

______________________

עסקים קטנים ובינוניים הם הלב הפועם של המשק הישראלי, הם מעסיקים כמויות נכבדות של עובדים, מייצרים תוצרים בעלי ביקוש וערך, מגדילים את התחרות ומעצבים את פני הענף בו הם פועלים תוך כדי תנועה. אותם עסקים תמיד מחפשים אחר הזדמנויות עסקיות חדשות, אפיקים חדשים להתפתח ולגדול בהם.

מכרזים נמנים בין האמצעים היעילים ביותר למציאת הזדמנויות עסקיות שונות ומגוונות. הם מציגים שורה של יתרונות בולטים לבעלי העסקים: הרחבת השוק, מתן ידע חיוני לניווט הדרך בענף הפעילות הרלוונטי וענפים נוספים, בחירה בין שווקים ותעשיות שונות שירצה להשתלב בהם, חשיפה לקהל חדש, צבירת ידע וניסיון בהשתתפות במרכזים, בניית מוניטין עסקי, כניסה לשוק המוסדי והציבורי, וכמובן - יציבות, פעילות עסקית רציפה וקבועה.

עבור עסקים קטנים ובינוניים בפרט, זו הזדמנות לעלות בפעם הראשונה על המגרש יחד עם השחקניות הגדולות בענף שלהן ובכלל במשק, לחדד את הכישורים העסקיים שלהם ולהכין את הקרקע לקשרים עסקיים עם חברות וארגונים שונים.

חיפוש המכרז יכול להתבצע על פי חיפוש קריטריונים שונים. אתם יכולים להגדיר את טווחי התאריכים בהם אתם מעוניינים למצוא מרכזים, או לברור אותם לפי תחומים - קמעונאות ומסחר, נופש וספורט, מזון, משקאות הסעדה ועוד רבים הנוגעים בתחום עיסוקכם, כמו גם גורמים מפרסמים - כדי שתוכלו לראות פרסומים על מכרזים אך ורק מהארגונים והגופים הרלוונטיים לעסק שלכם. יתרה מזאת, תוכלו לחפש מרכז ספציפי שקראתם או שמעתם עליו בערוץ מדיה אחר, בהזנת השם או קוד המרכז.

נוסף על כך, המערכת מאתרת ומפרסמת מגוון מכרזים ביניהם, מכרזים ממשלתיים, מוסדיים, הכוללים את המידע הרלוונטי אודות המכרז בתחומים כגון : חשמל ואלקטרוניקה ,מזון והסעדה , מחשוב ותקשורת ועוד..

מה גם שיש שורה של תחומים בהם ניתן לקבל הצעות למכרזים על בסיס שבועי, לכניסה לרשימת התחומים עליהם ניתן לקבל מכרזים בתדירות שבועית לפי בחירה לחץ כאן. הצלחה במרכז, גם אם קטן יחסית (על סך כמה אלפים בודדים) פירושה הכרה, דריסת רגל באחת הזירות החשובות ביותר בעולם העסקי. אך גם אם מתמודדים על מכרז ולא זוכים בו בסוף עדיין צוברים ניסיון יקר ערך בתחום המכרזים.
המאגר כולל מכרזים שלשכת המסחר מצאה לנכון להציגם, בהתאם לצרכי חברי הלשכה, ואין הוא נועד לכלול את כלל המכרזים המפורסמים בכל רגע נתון. אין לראות במאגר זה משום סקירה ממצה של כלל האפשרויות.
השירות מיועד לחברי לשכת המסחר תל- אביב והמרכז בלבד

הרחבה להזמנת השירות

פנייה לקבלת שירות

עכשיו יותר מתמיד משתלם להיות חבר בלשכת המסחר תל אביב והמרכז וליהנות מעשרות שירותים בתחומים שונים ומגוונים, שיאפשרו לך לפרוץ קדימה, לצמצם עלויות ולהיחשף להזדמנויות עסקיות, מכרזים, מידע עסקי, קשרים עסקיים ושירותים נוספים.
*
*
*
*
*
חבר לשכה?
*
*
Change the CAPTCHA code

חדשות חמות