סחר בינלאומי

נחיתה רכה בזירה הבינלאומית

סחר בינלאומי

יבואנים ויצואנים מתמודדים באופן יומיומי עם גורמים לוגיסטיים ופיננסיים רבים בשטח לא מוכר, ומוצאים עצמם מתחבטים בשאלות היכן מומלץ לסחור, באילו מסמכים יש להצטייד, מהי תרבות המסחר ביעד הנבחר, כיצד לפתור בעיות שעלולות לצוץ ועוד.

מידע עסקי מהימן, שירותים ייחודיים, מגוון אירועים בינלאומיים, יעוץ והדרכה מצוות עובדים מקצועי ומנוסה, מספקים את כל הדרוש לנחיתה רכה של העסק בזירה הבינלאומית ושגשוגו. 

מרכז למידע עסקי

איתור ספקים, חברות ומוצרים, נתוני סחר חוץ על היקפי יבוא, יצוא, דוחות עסקיים על חברות, סקירות שוק ועוד.  

 

יומן אירועים בינלאומי

מפגשי חברים עם משלחות סחר מכל העולם ועם נספחים כלכליים זרים. כמו כן מתקיימים ימי עיון וסמינרים המספקים ידע נרחב במישור הבינלאומי, כגון, תרבות עסקית, קניין רוחני וסחר בינלאומי.

 

לשכות שירות להפקת רשימונים

שלוש לשכות שירות המפיקות רשימוני יבוא וייצוא, תעודות מקור ואישורי מכון התקנים. לשכות השירות ממוקמות בנתב"ג, ת"א ואשדוד.

 

קרנה א.ט.א

הנפקת תעודות מעבר לתעודות מסחריות (קרנה א.ט.א) ליצואנים, שבמסגרתן ניתן לייצא דוגמאות מסחריות ולהשתתף בתערוכות בחו"ל, ללא צורך בתשלומי מסים כלשהם או פיקדונות בחו"ל.

 

תעודות מקור ואישורי מסמכים

אישור שורה רחבה של מסמכים בסחר בינלאומי, לרבות תעודות מקור, חשבונות מסחריים, אימותי חתימה, אימותי מסירה, תעודות צרכן סופי ועוד.

 

מידע ויעוץ בייצוא

מידע בסיסי על תהליכי יצוא, הסכמי סחר שישראל צד להם, קשרי מסחר עם מדינות עמן אין לישראל קשרים דיפלומטיים, כללי מקור ומסמכים נדרשים.

 

דרישות ונהלים בייבוא

מידע ופתרונות בנושאים הקשורים לנוהלי יבוא, לרבות רישוי, מכס, תקנים, חוקיות יבוא ועוד.

 

אישור חברות באנגלית

הנפקת מכתבים באנגלית לחברים, המעידים על חברותם בלשכת המסחר.

 

פלטפורמה מקוונת

חדשות עסקיות, ידיעות, משלחות, אירועים ומידע עדכני על פעילות הלשכה והאגף הבינלאומי תוכלו למצוא ב- Twitter, LinkedIN, Café TheMarker

 

המידעון לסחר בינלאומי

מידעון אינטרנטי המספק מידע עדכני בנושאם הקשורים בסחר חוץ, משלחות יוצאות ונכנסות, מפגשים עם נספחים, תערוכות נבחרות ומידע בינ"ל עדכני אחר.

 

למידע נוסף ניתן לפנות לכתובת chamber@chamber.org.il